Upozornění: aktuální informace o akcích a otevření objektů ověřujte na oficiálních stránkách!

Zajímavé články

 • Tip na akční zábavu: Úniková hra od EscapeX!

  Ačkoli jsou prázdninové měsíce v plném proudu, ne vždycky je počasí zrovna ukázkové. I v létě se tu a tam nebe zatáhne a hřejivé sluníčko vystřídá studený déšť. I v takové dny ale rozhodně nemusíte sedět doma a znuděně sledovat stále se opakující seriály a filmy v televizi. Pokud jste akční typ, máte rádi dobrodružství a s chutí i nadšením zkoušíte něco nového, pak právě pro vás máme skvělý tip na akční zábavu. A věřte, že jí rozhodně neodoláte!

 • Chutná svačina pro školáky i předškoláky na výlety i procházky

  Přemýšlíte, co dětem zabalit k jídlu na školní výlet nebo s nimi chcete vyrazit jen na dlouhou procházku? Dobré a kvalitní jídlo můžete připravit za pár minut a dodáte jim energii na všechna dobrodružství.

 • Připravte dětem nezapomenutelnou oslavu

  Léto a krásné počasí si říkají o venkovní zábavu. Máte děti, které touží po oslavě narozenin? Tak směle do toho. Uspořádejte oslavu na zahradě, pozvěte kamarády, vymyslete dětem spoustu zábavy a připravte skvělé jídlo. Je to jednodušší, než se zdá.

 • Rodinný park Fábula vás zve za zážitky

  Na rozhraní Kraje Vysočina a Jižních Čech, v malebném městečku Kamenice nad Lipou, již čtvrtým rokem vítá své návštěvníky zábavný park Fábula. Neobyčejné zážitky a celodenní kulturní vyžití zde nachází děti malé, větší i skoro dospělé, ale na své si přijdou i rodiče a prarodiče. Zkrátka zábava pro všechny od 2 do 99 let...

 • Kam na pohodovou rodinnou dovolenou v Beskydech a na Valašsku?

  Silná folklórní tradice, kterou region Valašska uchovává, tvoří ve spojení s lesnatou horskou přírodou Beskyd a Vsetínských vrchů významnou turistickou oblast. Nezapomenutelné zážitky přinese nejen jednotlivým turistům, kteří do regionu přijíždí za poznáním dobové kultury, ale i rodinám s dětmi, kterým okolní prostředí nabízí řadu vyžití. Vybrali jsme pro vás ubytovací zařízení, kde se i s dětmi budete cítit jako doma.

Free Joomla! template by L.THEME