• Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy na cyklostezky a cyklotrasy pro rodiny s dětmi.

 • Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy kam vyrazit s dětmi na akci.

 • Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy na zajímavé kurzy a kroužky.

 • Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy na zábavu a atrakce pro děti.

 • Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy na muzea a výstavy pro děti.

 • Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy na ZOO, zoofarmy a zooparky.

 • Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy na pěší výlety s dětmi, s kočárkem či odrážedlem.

 • Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy na dětská hřiště, dětské koutky a dětské herny.

Tachov - kam s dětmi

Hledáte inspiraci kam na výlety s dětmi v nádherném Tachově a jeho okolí? Tachov, situovaný v Plzeňském kraji, je obklopen mnoha zajímavými místy, která jsou ideální pro rodinnou dovolenou. V okrese Tachov se nacházejí i další významná města, jako jsou Bezdružice, Bor, Planá a Stříbro.

Pro rodiny s malými turisty a maminky s kočárky jsou připraveny pěší výlety do přírody, zatímco pro nadšené cyklisty existuje řada cyklostezek a cyklotras v samotném Tachově a jeho okolí.

Nechte se inspirovat tipy na výlety, které jsou vhodné po celý rok. Muzea a výstavy jsou vždy zajímavým způsobem, jak se dozvědět něco nového. Pro děti, které touží po zábavě a dobrodružství, jsou k dispozici atrakce a zábavná centra. Pro aktivní pohyb a hru vašich ratolestí nezapomeňte navštívit dětská hřiště, dětské koutky a dětské herny.

K uvedeným tipům naleznete stručné popisy, přesné umístění na mapě a odkazy na oficiální webové stránky provozovatelů, kde najdete podrobnější informace o otevíracích hodinách a vstupném. V případě, že jsou k dispozici fotografie, najdete je v přiložených fotogaleriích. Vaše rodinná dovolená v Tachově a okolí bude plná vzrušujících zážitků pro děti i dospělé.

Tipy kam s dětmi v Tachově a okolí

Zobrazit mapu v plné velikosti

Po otevření podrobné mapy a kliknutí na vybraný symbol se zobrazí úvodní informace s odkazem na článek s podrobnostmi.

Mobilní aplikace

 

Víte, že v mobilní aplikaci Výlety a zábava s dětmi si můžete vybrat, které kategorie výletů si chcete zobrazit? Kliknutím na pole Kategorie si vyberete, jenom to co Vás zajímá. Toto nastavení si zařízení pamatuje i při dalším spuštění aplikace.

 

Free Joomla! template by L.THEME