Výlety s dětmi

PŘEDNÁŠKA O CESTĚ DO PRAVĚKU S PALEONTOLOGEM ŠTĚPÁNEM RAKEM

Výlety s dětmi

PŘEDNÁŠKA O CESTĚ DO PRAVĚKU S PALEONTOLOGEM ŠTĚPÁNEM RAKEM

PŘEDNÁŠKA O CESTĚ DO PRAVĚKU S PALEONTOLOGEM ŠTĚPÁNEM RAKEM
  • Datum: 22.5.2019
  • Místo: Muzeum Karla Zemana
  • Adresa: Saská 3, Praha 1, Česká republika

Popis

Cesta do pravěku - legendární film Karla Zemana z roku 1955 ovlivnil nespočet generací dětí a málokteré po jeho zhlédnutí neuvěřilo, že je taková cesta zpět časem do pravěku možná.

Štěpánu Rakovi - profesionálnímu paleontologovi se takový klukovský sen splnil. Na svých cestách do pravěku – geologických exkurzích, stále nachází zkameněliny dávno vymřelých forem života a stejně jako ti 4 kluci z filmu zažívá nekonečná dobrodružství.

Nechte se jím provést světem Karla Zemana z pohledu paleontologa a objevte, které významné zkameněliny kluci ve filmu potkali a jak paleontolog vnímá dávnou minulost naší Země. Vydejte se na cestu do hlubokého pravěku, kdy dnes zkamenělé rostliny a živočichové ještě žili ....

Přednášky proběhnou dvě od 16:00 a od 17:00 a jsou ke vstupnému do muzea zdarma. Obě dvě budou stejné. Doba trvání jedné přednášky je 45 min. Kapacita je omezena na 15 osob. Místa si rezervujte včas na info@muzeumkarlazemana.cz.

Přednášky se konají v rámci křtu unikátní audioknihy Cesty do pravěku. Více informací o akci najdete na webu muzea - http://bit.ly/krest_audioknihy_Cesta_do_praveku.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti/praha/9894-prednaska-o-ceste-do-praveku-s-paleontologem-stepanem-rakem-9575