Výlety s dětmi

Dětská herna STONOŽKA, Brno

Výlety s dětmi

Dětská herna STONOŽKA, Brno

Dětská herna STONOŽKA, Brno
  • Druh zábavy: dětská herna, možnost uspořádání narozeninové oslavy a akce s dětmi
  • Doporučený věk dětí: 0+
  • Adresa: Česká republika

Popis

Dětskou hernu Stonožka najdeme v městské části Brna - Líšeň. Nalézá se v areálu polikliniky a vstup je možný hlavním vchodem nebo ze spodní strany bránou do dvorního traktu. Dětská herna Stonožka je určena dětem od 0 do cca 6 let v doprovodu rodičů či jiné dospělé osoby. Můžeme si tu dát výbornou kávu, lahodný čaj dle vlastního výběru s medem, skvělé kakao Franko, domácí "babiččiny" koláče a jiné sladkosti, v nabídce jsou i chlebíčky a polévky, bezlepkové křupinky a další dobrůtky. Ve vybavení nechybí pro ty nejmenší přebalovací pult a nočník.

V herně platí pravidla: Jídlo, pití u stolečku, na koberci žádnou tečku! S hračkami si hraji tak, aby si je mohl půjčit i další kamarád, když je poškodím, tak je přinesu obsluze! Na záchodku uklidím, ať se za sebe nestydím! Nekřičím a nehulákám, přece nejsem žádný Tarzan! Když to neumím sám, tak mě maminka pomůže uklidit!

Děti se vyřádí se spoustou zajímavých dřevěných hraček, v bazénku s kuličkami a prolézacím tunýlku, na skluzavce, trampolíně či houpacím koníku. Ve Stonožce můžeme oslavit narozeniny nebo uspořádat akci s dětmi.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/detske-koutky-herny/jizni-morava/9529-detska-herna-stonozka