Výlety s dětmi

Muzikálové léto na zámku Ploskovice - Kocour v botách

Výlety s dětmi

Muzikálové léto na zámku Ploskovice - Kocour v botách

Muzikálové léto na zámku Ploskovice - Kocour v botách
  • Datum: 17.7.2019
  • Místo: Ploskovice - zámek
  • Adresa: Ploskovice 1, Ploskovice, Česká republika

Popis

Hudební divadlo La Scuola -HuDiLaS z.s. si pro vás připravilo Muzikálové léto v areálu zámeckého parku v Ploskovicích. Jedná se o autorské muzikály z dílny hudebního skladatele a zároveň principála spolku HuDiLaS z.s. Miroslava A. Maxanta.

Těšit se můžete na tři autorské muzikály, každé představení začíná ve 20 hod.

 

17.7. Kocour v botách - Klasická pohádka o kocourovi, který byl jediným dědictvím po otci nejmladšího ze tří bratrů. Tak, jak to v pohádkách chodí, kocour Philipovi zajistí nevěstu a to ne ledajakou, ale rovnou princeznu Rozalii. Všechno by mohlo krásně skončit svatbou, kdyby se na zámku neobjevil černokněžník Zmar. Jenže kam na kocoura. Ten se pustí do boje i s černokněžníkem a přesně jako v každé správné pohádce, zvítězí.

18.7. Modrá krev - Muzikál o Filipíně Welserové, první neurozené ženě v habsburském rodě a Ferdinandu II. Tyrolském. Jejich láska ukázala, že díky ní je možné překonat všechno na světě. Děj se odehrává na hradě Křivoklát, pro který byl muzikál původně napsán, a vypráví jej vězeň na Křivoklátě Jan Augusta. Statečně jeho vyprávění doprovází a tak trochu i kazí a zamotává sám ďábel.

19.7. Večer přímo muzikálový - Scénická féerie melodií těch nejslavnějších muzikálů. V průběhu večera zazní melodie Bídníků, Fantoma opery, Čarodějky, Jesus Christ Superstar a jiné.

24.7. Kocour v botách - repríza

25.7. Modrá krev - repríza

26.7. Večer přímo muzikálový - repríza

27.7. Modrá krev - repríza

 

Bližší informace upřesníme.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti/severni-cechy/litomerice/9016-muzikalove-leto-na-zamku-ploskovice-8761