Výlety s dětmi

Defenestrace aneb příběh Viléma Slavaty

Výlety s dětmi

Defenestrace aneb příběh Viléma Slavaty

Defenestrace aneb příběh Viléma Slavaty
  • Datum: od 16.8.2019 do 17.8.2019
  • Místo: Jindřichův Hradec - hrad a zámek
  • Adresa: Jindřichův Hradec, Česká republika

Popis

Z důvodu velmi kladného přijetí diváky jsme se rozhodli opakovat úspěšné představení připomínající osudy jednoho z nejvýznamnějších majitelů zdejšího panství - hraběte Viléma Slavaty.
 

Divadelní prohlídka Vás provede nejen všemi zásadními okamžiky počátku Stavovského povstání, včetně realistického představení samotné defenestrace, ale také mnoha prostory jindřichohradeckého hradu a zámku a zavede Vás i do některých běžně nepřístupných míst.

 
Účinkovat budou šermířské a divadelní skupiny Jindřich, Sígři, Aesculus, Vendeta  a další a také taneční soubor Campanello - dohromady se na Vás těší téměř padesát herců v dobových kostýmech.
 
 
 
Představení budou po oba dny začínat v časech: 19.00, 20.40 a 22.30 hod.
 
 
 
 
Jak provést rezervaci?
 
Rezervace vstupenek je možná pouze přes internet. Rezervační systém umožňuje vstupenky přes internet rovnou zakoupit. V tom případě vám přijde na uvedenou e-mailovou adresu také eVstupenka.
 
Nebo si místa můžete pouze rezervovat, zvolíte-li způsob doručení "Osobně", a cenu uhradit v pokladně před představením v hotovosti nebo platební kartou. U této možnosti je nutné vyzvednout vstupenky nejpozději 30 minut před začátkem představení.
 
 

Odkaz na rezervační systém je ZDE.

 

Poznámka: Pokud se Vám na rezervační tabulce nezobrazí rovnou Jindřichův Hradec, je potřeba jej ve výběrovém políčku vpravo zvolit.
 
 
 
 
 
 

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti/jizni-cechy/jindrichuv-hradec/8847-defenestrace-aneb-pribeh-vilema-slavaty-8633