Výlety s dětmi

Projížďka osobní motorovou lodí Lipno z Týna nad Vltavou

Výlety s dětmi

Projížďka osobní motorovou lodí Lipno z Týna nad Vltavou

Projížďka osobní motorovou lodí Lipno z Týna nad Vltavou
  • Druh zábavy: projížďka lodí po Vltavě a Lužnici
  • Doporučený věk dětí: 0+
  • Adresa: Přístaviště, Týn nad Vltavou, Česká republika

Popis

Poplujeme směrem k soutoku Vltavy a Lužnicena Kořensko. Při zpáteční plavbě se pluje i kousek po řece Lužnici.

Okolí Týna nad Vltavou je velmi krásné a můžeme ho obdivovat i z vodní hladiny. Krásná je i nedaleko vzdálená Hluboká nad Vltavou, či město Písek. Využijeme jedinečný zážitek z plavby osobní motorovou lodí Lipno po řece Vltavě a Lužnici. Z vodní hladiny je krásný pohled na soutok dvou největších jihočeských řek.

Zážitek a dojmy umocní bohatá nabídka lodního baru, který nám dopřeje příjemné občerstvení. Vyplouvá se z jihočeského města Týn nad Vltavou, kde můžeme náš vůz pohodlně zaparkovat na místním náměstí. Odtud je to k vodě a k přístavišti chvilička chůze. Plavba směřuje ke zdymadlu Kořensko, poté k soutoku řek Vltavy a Lužnice a dále kousek po řece Lužnici a zpět do Týna nad Vltavou. Plavba trvá 50 až 60 min. Na lodi jsou k dispozici dámské i pánské toalety.

Lodě je také možné pronajmout i s posádkou pro soukromé akce, večírky, svatby atd. Vedle pravidelných okružních plaveb se na lodi konají i velice oblíbené speciální plavby s živou hudbou.

Pravidelné plavby se konají od 1.7. do 31.8. každý den mimo pondělí. Loď Lipno vyplouvá vždy od 10:30, 12.00, 13:30, 15:30 hodin. Děti do 3 let mají plavbu zdarma.

Rezervace na tel. +420 602 405 509, e-mail: orlickalodni@email.cz

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/koupani/jizni-cechy/772-projizdka-osobni-motorovou-lodi-lipno-z-tyna-nad-vltavou