Výlety s dětmi

Dramatický kurz SENior

Výlety s dětmi

Dramatický kurz SENior

Dramatický kurz SENior
  • Datum: od 3.10.2019 do 17.6.2020
  • Místo: Divadlo na cucky
  • Adresa: Dolní náměstí 42, Olomouc, Česká republika

Popis

Roční dramatický kurz pro seniory nabízí účastníkům rozvoj hereckých a jevištních dovedností. Dramatickou částí kurzu provází divadelní lektorka MgA. Jana Jurkasová. Součástí nabídky jsou i lekce externích lektorů z nejrůznějších uměleckých oblastí podporujících cíl a směřování kurzu (např. storytelling, hlasová technika, taneční a pohybová průprava, apod.).

Účastníci se setkávají každý čtvrtek od 9 do 11 hod. Přihlaste se do kurzu i vy. První setkání proběhne 3. října 2019. Přihláška zde.

Registrace probíhá do 22. září na telefonním čísle 721 381 037 (Kristýna Doubravová) nebo na e-mailové adrese atelier@divadlonacucky.cz, kam můžete přihlášku zaslat.

Kurzovné: 1.800 Kč

Přihláška do kurzu je platná na období od září 2019 – června 2020. Kurzovné vracíme jen mimořádně, pokud za účastníka najdeme náhradníka.

Lektorka Jana Jurkasová

Vystudovala Dramatickou výchovu na DAMU v Praze - magisterské studium, a Speciální pedagogiku se zaměřením na dramaterapii - bakalářské studium. Pracovala a pracuje jako vyučující literárně-dramatického oboru na ZUŠ, Vyšší odborné školy herecké, je lektorkou na přehlídkách uměleckého přednesu a divadla hraného dětmi a studenty, působí jako externí lektorka Univerzity Palackého v Olomouci. V současné době ji můžete zastihnout také jako koordinátorku a divadelní lektorku v Divadle na cucky.

http://divadlonacucky.cz/index.php?page=atelier

 

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti/stredni-morava/olomouc/7469-dramaticky-kurz-senior-7371