Výlety s dětmi

Solná jeskyně Hostivice

Výlety s dětmi

Solná jeskyně Hostivice

Solná jeskyně Hostivice
  • Kurzy a kroužky: taneční kroužek, výtvarný kroužek, hudební kroužek, program pro miminka od 6ti měsíců
  • Další služby: dětská herna
  • Adresa: Husovo náměstí 14, Hostivice, Česká republika

Popis

Zázračné účinky prosoleného vzduchu nemusíme pocítit jen na dovolené u moře. Vydejme se i s dětmi do solné jeskyně v Hostivici, která prospívá zdraví a ulevuje od alergie na pyly i astmatu. Zdejší mikroklima také zlepšuje kondici organismu, má rehabilitační i preventivní účinky a působí příznivě i na lidskou psychiku.

Solná jeskyně Hostivice se snaží přizpůsobit dětem a jejich potřebám. Najdeme zde hopsadlo, lehátko pro miminka, přebalovací pult, koš na pleny, dětskou váhu, jídelní židličku, hrazdičku a hračky pro miminka, ale také hračky pro starší děti, které jsou v zázemí dětského koutku.

Můžeme si koupit i kojenecké mléko, dětské příkrmy, plenky nebo vlhké ubrousky. Po relaxaci nebo kroužku nemusíme spěchat domů, je zde připravena dětská herna.

Při relaxaci v solné jeskyni je možné dětem pustit dětské písničky nebo pohádku. K dispozici je klouzačka a bábovky.

V dopoledních hodinách se konají vedené programy pro děti přímo v prostorech solné jeskyně - hudební kroužek, výtvarný kroužek, tanečky, program pro miminka od 6ti měsíců.

Aktivity pro dospělé v prostorech solné jeskyně jako je jóga, cvičení pro zdravá záda, italština, angličtina, dokonce je možné strávit celou noc!

Solná jeskyně v Hostivici je držitelem certifikátu Baby Friendly. Nachází se na Husově náměstí 14 (vedle Lidlu) a je dobře dostupná z Prahy i ze Středočeského kraje. Doprava: autem (možnost bezproblémového parkování) nebo autobusem do zastávky Hostivice, vlakem (cca 30 min. ze Smíchova, 20 min. z Dejvic a Masarykova nádraží).

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/materska-centra-kurzy-krouzky/stredni-cechy/719-solna-jeskyne-hostivice