Výlety s dětmi

HALABALA café&baby, Praha 6 - Střešovice

Výlety s dětmi

HALABALA café&baby, Praha 6 - Střešovice

HALABALA café&baby, Praha 6 - Střešovice
  • Druh zábavy: kavárna s dětským koutkem a zahrádkou vybavenou herními prvky, kroužky pro děti, cvičení pro rodiče, oslavy narozenin
  • Doporučený věk dětí: 0+
  • Adresa: Hládkov 686/3, Praha 6, Česká republika

Popis

HALABALA café&baby je koncept propojující nekuřáckou kavárnu s dětským koutkem, zahrádkou vybavenou herními prvky a s místem volnočasových aktivit pro děti i jejich rodiče. Myšlenka založit toto centrum vznikla na základě zkušenosti s nedostatkem podobných prostor ve zdejší lokalitě. Cílem je, aby děti našly dostatek místa pro své hry a zároveň se tu s rodiči cítily spokojeně a odpočatě.

Kromě prostoru kavárny je možné trávit čas i v herničce, ve které jsou po celý týden v nabídce pestré kroužky pro děti a cvičení pro rodiče. Lze zde pořádat i společenská setkání, oslavy narozenin apod.

V kavárně vedle prostorného dětského koutku si vybereme nápoje a svačinky pro nejmenší. Děti si jistě pochutnají na čerstvém ovoci, 100% ovocném pyré či jogurtových dezertech. K dispozici je mikrovlnná trouba, kde dětem můžeme ohřát jídlo donesené z domova. Samozřejmostí je také zázemí s přebalovacím pultem, nočníky a redukčním sedátkem na WC. Rodiče mohou ochutnat vynikající kávu, čaje a čerstvé domácí limonády. Větší či menší hlad zaženeme domácím Panini a na chuť se vždy najde něco sladkého ke kávě nebo čaji. Připojení na wifi je zdarma a ke čtení poslouží časopisy nebo knihy z knihovničky, které si můžeme půjčit i s sebou domů. Cyklisté jsou vítáni, takže když přijedeme na kole, lze si jej schovat do vchodu domu nebo postavit před kavárnou, kde na něj přes výlohu uvidíme.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/detske-koutky-herny/praha/5965-halabala-cafe-baby