Výlety s dětmi

Aquapark Olomouc - zábava ve vodě po celý rok

Výlety s dětmi

Aquapark Olomouc - zábava ve vodě po celý rok

Aquapark Olomouc - zábava ve vodě po celý rok
  • Druh zábavy: aquapark s vnitřními i venkovními atrakcemi
  • Doporučený věk dětí: 0+
  • Adresa: Kafkova 526/21, Olomouc, Česká republika

Popis

Aquapark Olomouc se skládá z vnitřního celoročně zpřístupněného bazénu a venkovního letního aquaparku, který je otevřený od května do srpna. Oba bazény jsou spojeny krčkem, pomocí něhož se návštěvníci dostávají z jednoho bazénu do druhého. Vstupné je odděleno pro vnitřní a venkovní část.

Vnitřní bazén a atrakce

Vnitřní prostory aquaparku disponují rekreačním bazénem s vodními atrakcemi, těmi jsou: lehátka se vzduchovou masáží, lavice se vzduchovou a vodní masáží, vodní chrlič, vodní děla, proudový kanál, masážní trysky, protiproudy, široká skluzavka (pro neplavce), tobogán - spacebowl (pro plavce od 12 let), divoký proud, proudové trysky. Tobogán, který vede venkovní částí a ústí zpět do vnitřního bazénu, je povolený pro děti od 10 let, pro mladší děti pouze v doprovodu rodičů. Lze jej sjíždět s pneumatikou či bez ní.

Dále je možné vyzkoušet tepidarium (teplá lázeň) či parní lázeň. Nejmenší děti se vyřádí v dětském bazénu s protiskluzovým dnem, vodními tryskami, chrliči, spojovací skluzavkou a vodopádem.

Letní koupaliště a atrakce

Letní aquaparktři plavecké dráhy s hloubkou od 1,15 m do 1,20 m.

Víceúčelový bazén má chrlič a vodní stěnu. Do venkovního bazénu vyúsťuje široká skluzavka (od 6 let) a tobogán (od 6 let). Venkovní dětský bazén s protiskluzovým dnem nabízí nejmenším návštěvníkům hrátky s vodním ježkem a vodní pumpou a zábavu na skluzavce.

Další služby a občerstvení

Aquapark v Olomouci má k dispozici dětské hřiště a beach volejbalové  hřiště. Aquapark také poskytuje hlídání dětí od 3 – 14 let v dětském koutku „Akvárko“ se spoustou atrakcí. Možno je využít též služby Relax & Wellness. Aquapark zajišťuje dětské oslavy, prázdninové campy pro děti, prázdninový fitness ve vodě v rámci vstupného a jiné.

Občerstvit se můžeme v samoobslužné restauraci s nabídkou hotové a minutkové kuchyně, bistru, baru a venkovní letní restauraci.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/koupani/stredni-morava/5213-aquapark-olomouc