Výlety s dětmi

Sportovně zábavní centrum Bělá v pohybu, Bělá pod Pradědem

Výlety s dětmi

Sportovně zábavní centrum Bělá v pohybu, Bělá pod Pradědem

Sportovně zábavní centrum Bělá v pohybu, Bělá pod Pradědem
  • Druh zábavy: sportovně zábavní centrum
  • Doporučený věk dětí: 2+
  • Adresa: Adolfovice 41, Bělá pod Pradědem, Česká republika

Popis

Bělá v pohybu je sportovně zábavní centrum určené pro všechny generace. Na své si zde přijdou nejen děti, ale též rodiče a dokonce i dědečkové a babičky. Součástí je také informační centrum a knihovna.

Sportovně zábavní centrum Bělá v pohybu obsahuje dva sály plné zábavy.

Dětský svět se nachází v prvním patře. Najdeme tu mnoho dětských atrakcí, dotykové naučné obrazovky a dřevěné naučné panely. Herna je určena pro děti do 12 let.

Ve Světě sportu můžeme okusit, jak je náročné střílet na biatlonové střelnici, zaposilujeme si na TRX, svezeme se na lyžařském simulátoru nebo si ověříme svoji kondici na analyzačním přístroji. Zkusit lze mnoho dalších atrakcí. Stanoviště jsou doprovázena dotykovými obrazovkami, na kterých se dozvíme základní informace o výživě, tělesných parametrech a jednotlivých sportech. Svět sportu je určen pro všechny od 4 let věku.

V informačním centru poskytují informace o Bělé pod Pradědem i tomto regionu, ubytovacích možnostech, výletech, kulturních a sportovních akcích, památkách, přírodních scenériích. Součástí sálů je také vybavení pro projekci s kapacitou cca 20 osob. Kromě toho se zde nachází místnost určená pro cca 20 osob nebo pro pořádání výstav.

Pro návštěvu zábavního centra školami a školkami je nutná rezervace. Je možný i pronájem celého centra, taktéž po telefonické domluvě. Rezervace na tel. 588 884 642.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/stredni-morava/2204-sportovne-zabavni-centrum-bela-v-pohybu-bela-pod-pradedem