Výlety s dětmi

Penzion Farma Žleby

Výlety s dětmi

Penzion Farma Žleby

  • Druh ubytování: penzion
  • Stravování: kuchyňka
  • Vybavení pro děti: dětská postýlka, dětská židlička, dětské hřiště (venkovní), dětský koutek (vnitřní), hračky, lyžařský vlek, stolní tenis, trampolína, vanička, zoo koutek
  • Adresa: České Žleby 57, České Žleby, Česká republika

Popis

Penzion Farma Žleby se nachází na okraji Českých Žlebů a nabízí výhled do údolí a na horu Plechý, bezplatné Wi-Fi a mnoho volnočasových aktivit. Pokoje jsou prostorné a mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, vybavený kuchyňský kout a šatnu. K dispozici je také společenská místnost s kuchyní a veškerými spotřebiči (myčka, mikrovlnka, toastovač, topinkovač, kávovar, pivo ze sudu a nealko nápoje).

Hosté se mohou těšit na různé volnočasové aktivity, jako je stolní tenis, stolní fotbal a spinning. Kola, lyže a in-line brusle si lze zapůjčit přímo na místě. Děti si mohou hrát ve velké herně se spoustou hraček a s houpačkami nebo sledovat hospodářská zvířata. Jízda na koni je k dispozici na objednání.

Nedaleko areálu je dětský lyžařský svah a zalyžovat si můžete také v 15 km vzdáleném Mitterdorfu. Lipenská přehrada, kde lze bruslit nebo si vyzkoušet vodní sporty, je odtud 20 km. Pro rodiny s dětmi je 4 km od penzionu vzdálená stezka na kolo nebo brusle (směr Nová Pec 17 km). Nyní je v přípravě bazén a welness centrum.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/sumava/2176-penzion-farma-zleby