Výlety s dětmi

Mateřská škola PROSPECT, Praha 4

Výlety s dětmi

Mateřská škola PROSPECT, Praha 4

Mateřská škola PROSPECT, Praha 4
  • Druh zábavy: MŠ od 2,5 do 6 let, vzdělávací plán, pestrý program, bohatý rozvrh, akce a programy o víkendech a prázdninách ve spolupráci s rodiči
  • Doporučený věk dětí: 3+
  • Adresa: Pod Terebkou 1139/15, Praha 4, Česká republika

Popis

MŠ PROSPECT v Praze 4 je školka pro děti od 2,5 do 6 let. Od roku 1994 nabízí péči a vzdělání v jednotřídním kolektivu s individuálním a nadstandardním přístupem. Vzdělávací plán je rozšířen o uměleckou, sportovní a jazykovou výuku. Jde o ojedinělý projekt komplexní předškolní péče, výchovy a vzdělání, který se osvědčil i pro přijímací řízení na prestižní základní školy. Díky vzdělávacímu programu se jedná opravdu o výjimečnou školku. Má velmi ucelený vzdělávací plán, pestrý program a bohatý rozvrh: jazyková a literární výuka, matematické představy, angličtina, grafomotorika a jemná motorika, příroda a lidé, naše zem a svět kolem nás, pracovní činnosti, výtvarný ateliér, tanečně-hudební přípravka, rozvoj poznání, hudebně-pěvecká přípravka, rozvoj dovedností, sportovní přípravka, rozvoj jazykových schopností, folkorní a dramatický soubor, rozvoj intelektu, taneční a akrobatická gymnastika, výuka uměním a sportem, plavání, bruslení a lyžování.

Školka kromě pravidelné výuky pořádá ve spolupráci s rodiči akce a programy o víkendech a o prázdninách. Projektové vyučování, multisenzorické působení, zábavná forma výuky a pestrost programu napomáhají vyhledávání, podpoře a rozvoji talentů. Pravidelný rozvrh činností je obohacen o kulturně společenské akce, návštěvy divadel, výstav, koncertů, sportovní sezónní aktivity a výlety.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/materska-centra-kurzy-krouzky/praha/2150-materska-skola-prospect-praha-4