Výlety s dětmi

Penzion Na Faře Nové Hamry

Výlety s dětmi

Penzion Na Faře Nové Hamry

  • Druh ubytování: penzion
  • Stravování: snídaně, polopenze, plná penze, kuchyňka
  • Vybavení pro děti: dětská postýlka, dětská židlička, dětské hřiště (venkovní), lyžařský vlek, programy pro děti
  • Adresa: Nové Hamry 67, Nové Hamry, Česká republika

Popis

Stylově zařízený penzion, v prostorách bývalé fary, nabízí příjemné ubytování s romantikou horských obcí minulého století. Penzion je celý nekuřácký, a tudíž vhodný pro rodiny s dětmi. Obec Nové Hamry byla založena v 15. století horníky. Své jméno dostala podle nového hamru postaveného pod Dvorským vrchem.

Ubytování v nově restaurovaných prostorách s kapacitou 41 míst v 11 pokojích (1/2, 1/3, 9/4), vám poskytne příjemné prožití zde stráveného času. Pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením a WIFI připojením na internet.
Tradiční česká kuchyně jenom umocní pohodu tohoto penzionu. Zdravý horský vzduch po době strávené na lyžích v zimní sezóně nebo v létě po pěší túře či po vyjížďce na horských kolech, dozajista zlepší vaši chuť k jídlu. Ubytování je se snídaní, polopenzí, popřípadě s plnou penzí.

 

Možnosti využití penzionu Na Faře

V těsné blízkosti penzionu je lyžařský areál "Nad kostelem" se třemi sjezdovkami (s vleky) a naproti přes silnici velké parkoviště. 100 metrů od penzionu je lyžařská školička pro děti a začátečníky s dvěma sjezdovkami a nedalekou půjčovnou lyžařských potřeb a horských kol. Mezi penzionem a parkovištěm je horský bufet "Krmelec", ke kterému lze v zimě sjet na lyžích. Lyžařské areály Boží Dar, Klínovec a Pernink jsou odtud cca 20 min. autem. V okolí najdete trasy pro túry na běžkách po Krušnohorské magistrále i letní projížďky na horských kolech nebo pěší výlety přírodou Krušných hor. Celoroční možnost výletů do sousedního Německa.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/krusne-hory/2138-penzion-na-fare-nove-hamry