Výlety s dětmi

Wellness hotel Vista

Výlety s dětmi

Wellness hotel Vista

  • Druh ubytování: hotel
  • Stravování: snídaně, polopenze, restaurace
  • Vybavení pro děti: bazén vnitřní, dětská postýlka, dětská židlička, dětské hřiště (venkovní), dětský koutek (vnitřní), hlídání dětí, hračky, lyžařský vlek, programy pro děti, sportovní hřiště, stolní tenis, zahrada
  • Adresa: Velká Morava 58, Dolní Morava, Česká republika

Popis

Wellness hotel Vista nabízí dvoulůžkové, třílůžkové pokoje i apartmány. Vaše ubytování v hotelu Vista může být zakoupeno i s různými druhy balíčků jako je například gurmán, wellness, lyžařský balíček a mnoho dalšího.

 

V hotelu Vista naleznete Wellness se saunou, párou, bazénem, vířivkou, dětským brouzadlištěm a posilovnou. Můžete si vybrat z široké nabídky relaxačních, detoxikačních a kosmetických procedur. Nabízíme několik druhů masáží s našimi vyškolenými maséry, nebo si můžete dopřát péči o vaší plet' či nehty. Pro Vaše zdraví Vám zde nabídnou i čertvě vymačkané št'ávy či jiné pochoutky.

 

Jestliže se chystáte na rodinnou dovolenou, v hotelu naleznete dětský svět, kde probíhají animační programy, které se pro Vás aktualizují každý týden. K dispozici je i dětský koutek a dětské hřiště, kde si můžete společně s dětmi zadovádět, jak venku tak i uvnitř.

 

Jestliže už budete vyčerpáni z celodenního výletu, je tu pro Vás připraveno příjemné posezení v našem lobby baru. Kde si můžete vybrat z několika druhů horkých i studených nápojů. Hotel je vybaven i restaurací, kde pro Vás připravil náš šéfkuchař spousty delikates, kterým určitě neodoláte.

 

Aktivity

Fitness

Wellness

Tenisové kurty

V blízkosti se nachází lyžařský vlek

Mamutíkův vodní svět

Lanové centrum

Stezka v oblacích

Dětský koutek

Animace

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/kralicky-sneznik/2121-wellness-hotel-vista