Výlety s dětmi

Cvičíme s klokanem, Praha 4

Výlety s dětmi

Cvičíme s klokanem, Praha 4

Cvičíme s klokanem, Praha 4
  • Doporučený věk dětí: 2+
  • Kurzy a kroužky: volnočasový kroužek pro děti do 6 let zaměřený na cvičení a kolektivní sporty
  • Adresa: Děkanská vinice I. 987/5, Praha 4 – Nusle, Česká republika

Popis

Florbalová škola Bohemians otevřela nový volnočasový kroužek pro děti do 6 let, který je zaměřený nejen na florbal, ale na celkový rozvoj pohybové soustavy pomocí míčových kolektivních sportů, atletických cvičení a gymnastické průpravy.

Pro předškoláky je připraven bohatý program, ve kterém se učí běhat, skákat, šplhat, házet, chytat a hlavně se sportem bavit. Všechna cvičení probíhají formou zábavných her a z kolektivních sportů se kroužek zaměřuje na florbal, basketbal, fotbal, přehazovanou a další.

Trenéři s dlouhodobou praxí a bohatými zkušenostmi se těší na všechny zájemce o sport bez ohledu na pohlaví, nebo talent. S dětmi budou rozvíjet rychlost, sílu, obratnost a pohyblivost, a to vždy za pomoci pozitivního přístupu.

Kroužek probíhá v dobře dostupné sportovní hale Děkanka (adresa: Děkanská vinice I. 987/5, Praha 4), která se nachází 300 m od stanice metra Pražského povstání (linka „C“).

První dvě cvičení jsou zdarma! Kroužek se koná každý čtvrtek v 15:30 - 16:30 hodin.

Pro přihlášení do kroužku stačí kontaktovat sekretáře klubu Barboru Blažkovou, a to na emailu: sekretar@fbsbohemians.cz, nebo na tel.: +420-774-168-745.

Veškeré další informace ke kroužku nalezneme na oficiálních stránkách FbŠ Bohemians.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/materska-centra-kurzy-krouzky/praha/2087-cvicime-s-klokanem-praha-4