Výlety s dětmi

Rodinné centrum Kamarád Chameleon, Praha 5

Výlety s dětmi

Rodinné centrum Kamarád Chameleon, Praha 5

Rodinné centrum Kamarád Chameleon, Praha 5
  • Druh zábavy: rodinné centrum
  • Kurzy a kroužky: cvičení, hudební kroužek, výtvarný kroužek, montessori kroužek, kutilský kroužek
  • Další služby: dětská herna, miniškolka
  • Adresa: Zahradníčkova 1118/2, Praha 5, Česká republika

Popis

Rodinné centrum Kamarád Chameleon nabízí kromě každodenních služeb miniškolky (1 - 4 roky) mnoho kroužků pro předškolní děti (Montessori hrátky, Přírodní tvůrčí dílna, Hrajeme si s písničkou atd.) Centrum dále poskytuje výuku „Joga nebo tanec pro maminky s miminky“, pořádá semináře a nabízí sdílenou kancelář pro aktivní rodiče. Každou středu odpoledne je otevřena herna pro veřejnost (16 h a 18 h).

Miniškolka

Pro děti již od 1 roku je na každý den připraven pestrý program, který je navržen tak, aby je bavil, zaujal a zároveň něco nového naučil. K tomu jsou v centru Chameleon hojně využívány Montessori pomůcky.


Pondělí, středa, pátek – od 8.00 do 13.00h

Úterý a čtvrtek – od 8.00 do 16.00h

Denní program


Děti hlídají vždy minimálně dvě zkušené chůvy, které mají na starosti skupinu nejvýše 10 malých zlatíček.

Strava

Miniškolka není vybavena zařízením na přípravu jídla, proto je nutností, aby rodiče přibalili dětem s sebou dopolední svačinku, oběd a pití v podepsané krabičce a lahvičce. V případě, že dítko zůstává až do odpoledne, připravte mu, prosím, odpolední svačinku. Samozřejmostí je pomoc dětem při stravování. K dispozici jsou mističky, dětské příbory, ubrousky i bryndáky.

Hygiena

Rodinné centrum Chameleon přijímá i děti s plenkami, které chůvy pravidelně přebalují. Pokud jsou dítka zrovna ve fázi „zvykání si na bezplenkový režim“, nemusíme mít obavy. V případě „nehody“ se o naši ratolest postarají. Pravidelně se děti posazují na nočník, myjí si ruce a pomáhá se jim v učení základních hygienických návyků.

Ceník

Platba miniškolky probíhá formou zakoupení permanentek na určitý počet hodin. Záleží pak už pouze na nás, jaký druh permanentky si vybereme, podle toho, jak často a na jak dlouho máme v plánu naše dítko ve školičce nechávat.

Místo v miniškolce je možné si rezervovat na oficiálních stránkách rodinného centra Chameleon pomocí formuláře dole. Pokud nám nevyhovuje aktuální otevírací doba, můžeme dát vědět. V centru se nám budou snažit vyjít vstříc.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/materska-centra-kurzy-krouzky/praha/2084-rodinne-centrum-kamarad-chameleon-praha-5