Výlety s dětmi

Penzion U hájovny

Výlety s dětmi

Penzion U hájovny

Penzion U hájovny
  • Druh ubytování: penzion
  • Stravování: snídaně, restaurace, kuchyňka
  • Vybavení pro děti: dětská postýlka, dětská židlička, dětské hřiště (venkovní), dětský koutek (vnitřní), hlídání dětí, hračky, programy pro děti, sportovní hřiště, stolní tenis, trampolína, vanička, zahrada
  • Adresa: 118, Vlkov nad Lužnicí, Česká republika

Popis

Užijte si nadstandardní ubytování v unikátní novostavbě venkovské usedlosti. Tři pokoje s předsíňkou a vlastní koupelnou s WC, v podkroví možnost klimatizace.  Naši hosté mohou využívat prostornou společnou místnost s kuchyňským koutem, kachlovou pecí a s posezením uvnitř i venku na terase. K dispozici TV, hi-fi, wi-fi, internet. Penzion je uzpůsoben na pobyt dětí, nechybí dětský koutek. Na zahradě penzionu se nachází velké dětské hřiště, ohniště i prostor pro grilování, malý ovocný sad. V provozu dobře vybavená půjčovna sportovních potřeb (pro hosty máme zvýhodněnné ceny) -  specializujeme se na kola, vozíky apod. pro děti,  zabezpečená kolárna, parkování na uzavřeném dvoře zdarma.
Ideální pro rodiny s dětmi, celý prostor penzionu, dvora a zahrady je oplocený, v okolí je klid (nachází se na kraji lesa na konci silnice). Možnost snídaní či grilování na přání.  Celoroční provoz. Kromě penzionu ve Vlkově nabízíme pronájem klasické chalupy U Hovorků (ideální pro skupiny) a mobilního domku Lochneska (ideální pro milovníky klidu a samoty). Detaily na našem webu.
Kapacita 11 osob + až 4 přistýlek
Pokoje 3 (3, 2x4 lůžka)  s možností přistýlek a dětských postýlek- každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/jizni-cechy/2080-penzion-u-hajovny