Výlety s dětmi

Volnočasový areál Krajinka v Chebu

Výlety s dětmi

Volnočasový areál Krajinka v Chebu

Volnočasový areál Krajinka v Chebu
  • Druh zábavy: dětské hřiště, venkovní fitness stroje a prvky, minigolf, amfiteátr, kavárna, Vávrova lávka s vyhlídkou, atletická dráha s 400 metrovým oválem, hřištěm na basketbal, fotbal a jiné sporty, louka určená k pikniku a rošty na grilování, půjčovna sportovních pomůcek či společenských her, lanové centrum Trinity, lukostřelba
  • Doporučený věk dětí: 1+
  • Adresa: Koželužská 1769, Cheb, Česká republika

Popis

Od května do září roku 2006 se konala na pravém břehu Ohře pod Chebským hradem Krajinná výstava, jejíž realizace byla inspirována Německem. Jednalo se o ukázku a prezentaci zahradního umění a krajinotvorby. Upravená místa po proběhlé krajinné výstavě dodnes slouží k relaxaci, procházkám a pořádání společenských akcí. Celý volnočasový areál získal název „Krajinka“. Najdeme zde dětské hřiště, venkovní fitness stroje a prvky, minigolf, amfiteátr a kavárnu s menším dětským hřištěm.

Přes Vávrovu lávku s vyhlídkou se dostaneme na levý břeh řeky Ohře. V těchto místech byla vybudována atletická dráha s 400 metrovým oválem, hřištěm na basketbal, fotbal a jiné sporty. Nachází se zde louka určená k pikniku a rošty na grilování. Můžeme si tu půjčit sportovní pomůcky či společenské hry. Pro adrenalinové nadšence zde bylo zřízeno lanové centrum Trinity, kde jsou překážky různé náročnosti. V areálu „Krajinka“ je možné vyzkoušet též lukostřelbu.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/zapadni-cechy/2033-volnocasovy-areal-krajinka-v-chebu