Výlety s dětmi

Chalupa Granát

Výlety s dětmi

Chalupa Granát

  • Druh ubytování: apartmány
  • Stravování: kuchyňka
  • Vybavení pro děti: dětská postýlka, dětské hřiště (venkovní), zahrada
  • Adresa: Horní Polubný 62, Kořenov, Česká republika

Popis

Ubytování v soukromí v Jizerských horách, obci Kořenov – Horní Polubný č.p. 62.

 

Krásná, velkoryse zrekonstruovaná horská chalupa v nadmořské výšce 820 m.n.m., nabízející stylové ubytování ve třech mezonetových apartmánech, o velikostech 90, 80 a 80 m2, a jednom samostatném pokoji.

 

Dům pochází z první třetiny osmnáctého století a sloužil desítky let jako rekreační zařízení jediného originálního výrobce šperků z českého granátu. V okolí byl a stále je pod označením Granát znám a proto volba jména chalupy byla jasná.

 

Každý apartmán je vybaven kuchyní s lednicí, mikrovlnnou troubou, čtyřplotýnkovou elektrickou varnou deskou a rychlovarnou konvicí. Dále pak oddělenými ložnicemi, sprchovým koutem a WC.

 

K dispozici je roubená společenská místnost s průhledovým krbem, posezením pro 28 osob, kulečníkem, plně vybavenou kuchyní pro společné akce ubytovaných, dále šestimístná infrasauna s veškerým příslušenstvím a terasa pro grilování a opalování o ploše 100m2 s výhledem na západní Krkonoše, Čertovu Horu, Lysou Horu a oblast Kořenova a Harrachova.

 

V přízemí se nachází 2 další samostatná WC pro muže a ženy, sprcha, úschovna kol, lyží a dalšího sportovního náčiní s přímým východem z objektu.

 

TV je umístěna v horní hale, samozřejmostí je volně přístupná Wi-Fi.

 

Vytápění je realizované pomocí plynového kotle, samotné topení v přízemí je teplovodní podlahové, v dalších patrech pak radiátorové.

 

Nepopiratelnou výhodou zimních pobytů je přímé sousedství běžeckých tratí s nástupem na jizerskou magistrálu, v létě pak cyklotrasy procházející 50m od domu a dětské hřiště ve vzdálenosti 100m.

 

Celý objekt je koncipován jako nekuřácký pro ubytování 28 osob za předpokladu 8 přistýlek.

 

Ideální jak pro aktivní dovolenou v páru, tak i pro dovolenou rodin s dětmi, případně hromadné pobyty s přáteli. Není nutné používat automobil, přímo od domu lze vyrazit za jakoukoli aktivitou.

 

Pronajmout je možné jednotlivé apartmány / pokoj (A1, A2, A3, P) nebo celý objekt (C). Rezervace na daný termín přijímáme telefonicky, emailem a přes rezervační formulář na našich stránkách.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/jizerske-hory/1959-chalupa-granat