Výlety s dětmi

SKI areál Přívrat – PINGUin park

Výlety s dětmi

SKI areál Přívrat – PINGUin park

SKI areál Přívrat  – PINGUin park
  • Druh zábavy: dětské atrakce v klidné lokalitě u lesů, trampolíny, opičí dráha, balancér, hrazdy, lanovka, bungee trampolína, šlapací káry, Downhill káry, koloběžky
  • Doporučený věk dětí: 2+
  • Adresa: Přívrat 44, Přívrat, Česká republika

Popis

PINGUin park je areál plný atrakcí a zábavy v klidné lokalitě blízko lesa bez aut a každodenního shonu. Dobrá příležitost jak s dětmi strávit krásné aktivní víkendové odpoledne.

Areál je vybaven moderními herními prvky, které rozvíjí dětskou motoriku, představivost a obratnost. Jsou jimi trampolíny, opičí dráha, balancér, hrazdy, lanovka a další aktivity, které je třeba vyzkoušet.
Nejoblíbenější atrakcí je bungee trampolína nebo šlapací káry.

Pro dospělé a starší děti jsou připraveny Downhill káry a koloběžky -speciální stroje, na kterých se sjíždí sjezdovka. Koloběžka je pořádná koloba s velkými koly. Kára je speciální tříkolka "choper" se sedadlem proklatě nízko. Za pomoci lyžařského vleku se vyvezeme nahoru na svah a dolů už to jede samo. Slabší povahy cestou dolů i brzdí.

Ve Snowbaru najdeme občerstvení od nanuků po pizzu a na osvěžení jsou v nabídce limonády, pro dospělé mojito i ledová kávu.

Pro školní výlety nebo táborové akce je možné domluvit individuální termín otevření.

Pravidelná provozní doba je od května do září o víkendu. Bližší informace nalezneme na oficiálních stránkách PINGUin parku – odkaz níže.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/vychodni-cechy/1729-ski-areal-privrat-pinguin-park