Výlety s dětmi

Dětská hvězda Adélka Hesová zazpívá před hračkářstvím POMPO v OC Šestka

Výlety s dětmi

Dětská hvězda Adélka Hesová zazpívá před hračkářstvím POMPO v OC Šestka

Dětská hvězda Adélka Hesová zazpívá před hračkářstvím POMPO v OC Šestka
  • Datum: 20.8.2022
  • Místo: OC Šestka
  • Adresa: Fajtlova 1090/1, Praha 6, Česká republika

Popis

Nejraději by pořád hrála a zpívala. Adélka Hesová v současnosti patří mezi nejznámější dětské tváře u nás. Momentálně hraje v seriálu ZOO, zpívá vlastní písničky, ke kterým si točí také videoklipy, a můžete ji vidět i na koncertech. Jeden z nich proběhne v sobotu 20. srpna od 13:00 na pódiu u hračkářství POMPO v Obchodním centru Šestka.

 

Stále oblíbenější a obsazovanější sedmiletá Adélka Hesová zavítá předposlední srpnovou sobotu do Ruzyně. Všechny své fanoušky potěší koncertem, kde zazpívá několik písniček z pohádek i vlastní tvorby. Můžete je znát z jejího YouTube kanálu či Instagramu. Kromě televizního seriálu ZOO, kde hraje Sofii Křížovou, dceru pana soudce, ji můžete od září vidět na Déčku v seriálu Parta z garáže a také zpívat v muzikálu Ostrov pokladů v divadle Broadway. Aktuálně má za sebou první ročník základní školy.

„Po prázdninách půjdu už do druhé třídy. Moc se tam těším, protože školu a svou paní učitelku miluju. Mám také hodné spolužáky, se vším mi pomáhají,“ svěřuje se Adélka.

Protože je Adélka Hesová blázen do růžové, bude v sobotu 20. srpna od 13:00 dominovat pódiu před POMPEM v OC Šestka právě tato roztomilá barva. Těšit se můžete zhruba na 20minutový koncert plný písniček o zvířátkách, mašince, strašidýlku a podobně, který zakončí autogramiáda této šikovné dětské hvězdy. A kdo bude chtít, může se společně s Adélkou vyfotit.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti/praha/15955-detska-hvezda-adelka-hesova-zazpiva-pred-hrackarstvim-pompo-v-oc-sestka-15127