Výlety s dětmi

Letní tábor u koní, Třebušín

Výlety s dětmi

Letní tábor u koní, Třebušín

Letní tábor u koní, Třebušín
  • Druh zábavy: letní dětský tábor u koní, každodenní práce s koňmi, jízda na koních a ponících, celodenní výlet, táborový program (hry, soutěže, koupání aj.)
  • Doporučený věk dětí: 7+
  • Adresa: Třebušín 52, Třebušín, Česká republika

Popis

Letní tábor je určen pro chlapce i dívky, pokročilé jezdce i začátečníky, kombinuje jízdu na koni a klasický táborový program. Děti se seznámí s jízdou na koni, jsou v přírodě a získají tak i spousty nových kamarádů.

Tábor se zaměřuje na jízdu na koních i ponících. Program je uzpůsoben tak, aby práce s koňmi byla na pořadu každý den (kromě celodenního výletu).

Děti jsou rozděleny do skupin pokročilosti tak, aby si každý mohl v maximální míře koně užít. Výuku provádějí kvalifikovaní trenéři. V případě nepříznivého počasí probíhají výuky v kryté jízdárně, která je součástí areálu.

Děti čeká celodenní výlet po okolí, spaní pod širákem (dle počasí), bobřík odvahy, opékání špekáčků, koupání v nedalekém rybníce nebo nádrži, míčové a společenské hry a spousta jiné zábavy.

Ubytování je zajištěno ve stanech s dřevěnou podsadou po dvojicích nebo ve velkém stanu pro větší skupinu dětí. Stravování je na zastřešené terase v areálu hned vedle jízdárny, součástí je i bufet s možností zakoupení nápojů, sladkostí a suvenýrů. Jídlo 5x denně a celodenní pitný režim je samozřejmostí. Co se týká hygieny, tak jsou zde sprchy s teplou vodou a WC.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/detske-tabory/1497-letni-tabor-u-koni-trebusin