Výlety s dětmi

Zimní Virtuální Hry

Výlety s dětmi

Zimní Virtuální Hry

Zimní Virtuální Hry
  • Datum: od 25.12.2021 do 28.2.2022
  • Místo: Kdekoli
  • Adresa: Kdekoli, Kdekoli, Česká republika

Popis

Zimní Virtuální Hry jsou unikátní česko-slovenský projekt, který má za cíl zvednout lidi z gauče, podpořit zdravou soutěživost a motivovat k plnění svých vlastních sportovních cílů všechny lidi bez rozdílu. Zima teprve teď pořádně odstartovala, a tak nastává ideální čas pro sezónní sporty jako jsou Běžky, Lyže, Snowboard nebo SkiAlpy. Více informací na www.zimnivirtualnihry.cz. 

Chceme lidi hlavně dostat na čerstvý vzduch a dát jim příležitost zkusit třeba i něco nového – ať už jiný sport nebo pokořit nějakou vzdálenost / čas, apod. Cílem je motivovat ke sportovním aktivitám celé rodiny a to napříč generacemi. Děti ocení startovní číslo, které získají hned po registraci a můžou si ho vytisknout a skutečně s ním běžet/jít/běžkovat/lyžovat atd. Na závěr každému také vystavíme diplom a zájemcům pošleme medaili až do schránky.

Ze závodu se tedy budou děti radovat hned několikat - když si budou připínat své startovní číslo, když budou závodit, až budou sledovat, jak si vedou ve výsledcích, které se neustále aktualizují, až získají originální diplom se svým jménem a umístěním celkově i v kategorii a nakonec až si rozbalí obálku, ve které na ně bude čeakt zasloužená medaile. 

Virtuální závody a výzvy fungují stejně jako jakýkoli jiný druh závodů a skutečně ho absolvujete. 

Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na vás, jak zvládnete jednotlivé výzvy, svým vlastním tempem, kdekoli venku v přírodě i bez ohledu na výsledek.

Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se do závodu, pustit se do vybrané aktivity a zaslat jednoduchý důkaz (printscreen z jakékoli aplikace), že máte splněno. Účas je zdarma, placená je pouze tehdy, pokud budete chtít dostat domů do schránky originální dřevěnou medaili, v takovém případě při registraci uhradíte 100 Kč.

Více informací na www.zimnivirtualnihry.cz

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti/14771-zimni-virtualni-hry-14009