Výlety s dětmi

Letní kino Yellow Cinema - Velký Gatsby

Výlety s dětmi

Letní kino Yellow Cinema - Velký Gatsby

Letní kino Yellow Cinema - Velký Gatsby
  • Datum: 20.8.2019
  • Místo: Žluté lázně
  • Adresa: Podolské nábřeží 3, Praha 4, Česká republika

Popis

PROJEKCE ZAČÍNÁ JIŽ PO SETMĚNÍ!

LETNÍ KINO
Zažluťte si v kalendáři úterní a sobotní večery pro filmové delikatesy v letňáku ve Žlutých lázních. Žádná honička, zhasínáme v půl desáté, v pohodě stíháte. Dožeňte kousky, které vám utekly, nebo si zopakujte své oblíbené.VELKÝ GATSBY
Velký Gatsby sleduje příběh Nicka Carrawaye, který opustí středozápad a na jaře roku 1922 se vydává do New Yorku, města ztělesňujícího uvolňující se morálku a populární jazz. Carraway hledá svou vlastní verzi amerického snu a usadí se nedaleko domu záhadného a časté večírky pořádajícího Jaye Gatsbyho a také kousek od své sestřenice Daisy a jejího záletného manžela s modrou krví Toma Buchanana. Nick se postupně stane součástí světa mimořádně bohatých lidí, jejich iluzí, lásek a zklamání. Nick jako svědek tohoto světa píše příběh nemožné lásky, věčných snů a automobilové tragédie, a nastavuje zrcadlo moderní době a jejím soubojům.

Scénárista, producent a režisér Baz Luhrmann s pomocí své mimořádné představivosti znovu převedl na filmové plátno román F. Scotta Fitzgeralda "Velký Gatsby". Luhrmann nabízí svoji vlastní vizuální interpretaci klasického příběhu a oživuje děj příběhu dosud nevídaným způsobem. Hlavní roli v jeho filmu ztvárnil Leonardo DiCaprio.

Webová stránka: https://www.zlutelazne.cz/program/letni-kino-yellow-cinema-velky-gatsby_449/

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/410170539843290/

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti/praha/10554-letni-kino-yellow-cinema-velky-gatsby-10182