Výlety s dětmi

Samoobslužný bar u potoka Stará Voda

Výlety s dětmi

Samoobslužný bar u potoka Stará Voda

Samoobslužný bar u potoka Stará Voda
  • Druh zábavy: samoobslužný bar u potoka, houpačky a hračky do vody, posezení, možnost objednání hry s hledáním pokladu v okolí
  • Doporučený věk dětí: 2+
  • Adresa: Stará Voda 92, Světlá Hora, Česká republika

Popis

Zavítejte na další z unikátních míst v České republice, kde se můžete sami na vlastní kůži přesvědčit, že i Češi dokáží být velmi ohleduplní a poctiví. Parta nadšenců a fandů této myšlenky (která již několik let úspěšně funguje například v Horní Lipové) se rozhodla podobný samoobslužný bar vybudovat k libosti a odpočinku turistů, cyklistů a jiných příchozích v blízkosti osvěžujícího potůčku Stará Voda ve stejnojmenné místní části Světlé Hory.

V baru naleznete nápoje všeho druhu, kávu, čaj, nanuky i cukrovinky. Pro děti jsou připraveny houpačky a hračky do potoka. Při odchodu si jednoduše dle ceníku spočítáte útratu a peníze vhodíte do kasičky. Jednoduché a prosté. Dohlížet na vás bude jen vodník Česílko :-) Pro rodiny s dětmi nebo i školní výlety je v blízkosti baru navíc od května do září připravena "cesta za pokladem" - více informací na www.cestickou.cz/poklad/.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/severni-morava/10110-samoobsluzny-bar-u-potoka-stara-voda