Upozornění: aktuální informace o akcích a otevření objektů ověřujte na oficiálních stránkách!

Dětská herna STONOŽKA, Brno

  • Druh zábavy: dětská herna, možnost uspořádání narozeninové oslavy a akce s dětmi
  • Doporučený věk dětí: 0+
  • Adresa: Česká republika

Popis

Dětskou hernu Stonožka najdeme v městské části Brna - Líšeň. Nalézá se v areálu polikliniky a vstup je možný hlavním vchodem nebo ze spodní strany bránou do dvorního traktu. Dětská herna Stonožka je určena dětem od 0 do cca 6 let v doprovodu rodičů či jiné dospělé osoby. Můžeme si tu dát výbornou kávu, lahodný čaj dle vlastního výběru s medem, skvělé kakao Franko, domácí "babiččiny" koláče a jiné sladkosti, v nabídce jsou i chlebíčky a polévky, bezlepkové křupinky a další dobrůtky. Ve vybavení nechybí pro ty nejmenší přebalovací pult a nočník.

V herně platí pravidla: Jídlo, pití u stolečku, na koberci žádnou tečku! S hračkami si hraji tak, aby si je mohl půjčit i další kamarád, když je poškodím, tak je přinesu obsluze! Na záchodku uklidím, ať se za sebe nestydím! Nekřičím a nehulákám, přece nejsem žádný Tarzan! Když to neumím sám, tak mě maminka pomůže uklidit!

Děti se vyřádí se spoustou zajímavých dřevěných hraček, v bazénku s kuličkami a prolézacím tunýlku, na skluzavce, trampolíně či houpacím koníku. Ve Stonožce můžeme oslavit narozeniny nebo uspořádat akci s dětmi.

Fotogalerie

Dětská herna STONOŽKA, Brno
Dětská herna STONOŽKA, Brno

Oficiální stránky

Aktuální informace o otevírací době, vstupném a kontaktech jsou uvedeny na oficiálních stránkách:

www.detskahernastonozka.cz

Kontakt

  • Telefon: +420 607 905 075
  • Email:

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Nyní na Google PlayNyní na App Store

Výlety v mobilní aplikaci

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?
Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME