Svatokateřinské slavnosti na Krásném Dvoře

  • Datum: od 24.11.2018 do 25.11.2018
  • Místo: Krásný Dvůr - zámek
  • Adresa: , Krásný Dvůr, Česká republika

Popis

Návštěvníci se mohou těšit na netradiční prohlídky zámku, zaměřené na dobu předadventní a doplněné o hudební překvapení. Na zámeckém nádvoří se bude konat malý jarmark.

V sobotu 24. listopadu se děti mohou zúčastnit speciálního edukačního programu Dětský jarmark. Na tržišti mohou prodávat vlastnoručně vyrobené výrobky (program rozvíjí finanční gramotnost dětí, ukazuje souvislost mezi tvorbou produktu a stanovením ceny, seznamuje je s marketingem).

V sobotu 24. listopadu program uzavře divadelní představení pro děti. Divadlo Jitřenka ze Žatce zahraje ve velkém sále zámku od 16.00 hodin pohádku Červená Karkulka.

Po oba dny bude od 12.00 do 15.00 otevřen Novogotický templ v zámeckém parku.

Vstupné na prohlídky 120 Kč, zlevněné 90 Kč. Vstupné na divadelní představení jednotné 70 Kč. Vstupné na jarmark zdarma.

Rezervace na tel. 415 210 004.

Svatokateřinské slavnosti na Krásném Dvoře

Oficiální stránky

www.zamek-krasnydvur.cz/cs

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Google Play

Výlety v mobilní aplikaci na Google Play

App Store

Výlety v mobilní aplikaci v App Store

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?
Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME