Vánoční Koncert

  • Datum: 16.12.2023
  • Místo: Krásný Dvůr - zámek
  • Adresa: , Krásný Dvůr, Česká republika

Popis

Vánoční koncert 

Původně avizovaný vánoční koncert bude mít změnu v účinkujících. Původní vystoupení Rose Melody a Amadeus Kvartet se pro nemoc bohužel ruší. Bleskově se nám podařilo zajistit skvělou náhradu, která vám jistě zpříjemní adventní čas. Těšit se můžete na zpěv Kateřiny Holanové, Kateřiny Vágnerové. Dále na Miroslava A. Maxanta, Michaelu Horákovou, Nikolu Domácí, Alenu Pyciak. Hudební doprovod na klavír zajistí Jakub Selmeczi a na baskytaru zahraje Miroslav Mach. Datum a čas se nemění. Velmi děkujeme, že tuto změnu přijmete s pochopením.

Vstupenky je možné rezervovat na +420775429318, zakoupit lístky můžete také na místě.

Nebo online na https://goout.net/cs/vanocni-koncert/szjqqrw/ 

 

 

Vánoční Koncert

Otevírací doba

19:00 - 23:59

Vstupné

400,- Kč

Oficiální stránky

www.zamek-krasnydvur.cz/cs

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Našli jste chybu?

Informace uvedené v článku jsou platné ke dni jeho vzniku. Přestože se snažíme články udržovat aktuální, často dochází k neohlášeným změnám u poskytovatelů služeb nebo ke změnám turistického značení. Uvítáme, když nám tyto změny nahlásíte, děkujeme.

---> nahlásit chybu v článku

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?

Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME