Léto na zámku Krásný Dvůr II.

  • Datum: od 22.8.2022 do 26.8.2022
  • Místo: Krásný Dvůr - zámek
  • Adresa: , Krásný Dvůr, Česká republika

Popis

Pětidenní příměstský tábor od 22. do 26. 8. v areálu zámku Krásný Dvůr.

Honosné plesy, hostiny či divoké hony. Zlato, stříbro, lesk a vybraná společnost. Tak si asi všichni představujeme život na zámku. Chceš si vyzkoušet, jak se žilo zámeckému pánovi či paní kdysi dávno a jaké to je dnes? Staň se na chvíli panem hrabětem nebo paní hraběnkou a nastup do stroje času. Proletíme společně 300 let zámecké historie a podíváme se životu na zámek na zoubek.

CENA: 2000 Kč/dítě

VĚKOVÁ KATEGORIE: 6 - 15 LET (po první třídě, aby děti uměly alespoň trochu číst a psát)

KAPACITA: 20 DĚTÍ

VEDOUCÍ: Mgr. Zdenka LNĚNÍČKOVÁ, lektorka vzdělávacích programů zámku Krásný Dvůr

PROGRAM: Děti si během kempu projdou zámek od shora až dolu. Čeká je táborová hra, která jim pomůže splnit náročnou misi správce zámku v běhu časů. Děti se postupně převtělí do všech důležitých postav, které na zámku působili či působí a vyzkouší si život na zámku z různých úhlů pohledu. V průběhu kempu se budou věnovat mnoha výtvarným, dramatickým i sportovním dovednostem.

STRAVOVÁNÍ: Pro děti bude zajištěna celodenní strava - dopolední svačina, teplý oběd vč. polévky a odpolední svačina. Obědy jsou na zámek dováženy v krabičkách od externího dodavatele. Pořadatel zajišťuje také kompletní pitný režim. Děti potřebují akorát vlastní nádobu na pití, talíř/ešus a příbor.

KONTAKT: Mgr. Zdenka LNĚNÍČKOVÁ, tel. 605 242 949, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

přihlášky

Léto na zámku Krásný Dvůr II.

Otevírací doba

08:00 - 16:00

Oficiální stránky

www.zamek-krasnydvur.cz/cs

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Nyní na Google PlayNyní na App Store

Výlety v mobilní aplikaci

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?
Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME