Kam na pohodovou rodinnou dovolenou v Beskydech a na Valašsku?

Kam na pohodovou rodinnou dovolenou v Beskydech a na Valašsku?

Silná folklórní tradice, kterou region Valašska uchovává, tvoří ve spojení s lesnatou horskou přírodou Beskyd a Vsetínských vrchů významnou turistickou oblast. Nezapomenutelné zážitky přinese nejen jednotlivým turistům, kteří do regionu přijíždí za poznáním dobové kultury, ale i rodinám s dětmi, kterým okolní prostředí nabízí řadu vyžití. Vybrali jsme pro vás ubytovací zařízení, kde se i s dětmi budete cítit jako doma.

Krásné zážitky v kruhu rodiny vám jednoznačně přinese zrekonstruovaný Penzion U Čápa. Ubytování ve městě lemovaného překrásnou scenérií předhůří Beskyd, ve městě Příbor, vám penzion poskytne v několika moderně vybavených rodinných apartmánech, v jejichž vybavení najdete i zařízenou moderní kuchyňku. Penzion však provozuje i vlastní restauraci, která se nachází v sklepních prostorách. Ve volném čase se vaše ratolesti jistě zabaví na atrakcích vlastního dětského hřiště, které zahrnuje skluzavku, houpačku nebo pískoviště. U penzionu se nachází také hřiště na petanqué.

Pokoje i apartmány právě zrekonstruovaného Lesního hotelu Rekovice jsou zhotoveny z příjemných přírodních a kvalitních materiálů. Cílem majitelů je vytvořit příjemné a pohodlné rodinné prostředí turistické oblasti Horečky, postavené na špičkové pohostinnosti a své jedinečnosti. Při přípravě pokrmů v hotelové restauraci je vsazeno na kvalitu jednotlivých surovin a dlouholeté tradiční receptury našich babiček. Na rodinný výlet se nezapomeňte vydat po vrcholcích radegastových Beskyd, najdete zde lyžařské středisko či několik rozhleden poskytujících rozhled po překrásné scenérii.

O zážitky bohatší se zajisté vrátíte z rodinné dovolené v údolí Rožnovské Bečvy na úpatí památné hory Radhošť. V osobitém Rožnově pod Radhoštěm celé vaší rodině poskytne zázemí Wellness hotel Horal, oplývající pestrou nabídkou wellness služeb, bazénem a vlastní restaurací, ve které si večery zpestříte tancem a příjemnou hudbou. Město a jeho okolí přímo vybízejí ke sportovním aktivitám – na kole nebo na bruslích se můžete vydat po cyklostezce, která se nachází v blízkosti objektu, nebo si zahrát tenis přímo na hotelovém kurtu. Navštívit nezapomeňte rožnovský hrad nebo dominantu celé oblasti, horu Radhošť.

Řadu aktivit pro celou rodinu nabídne podhorské město Frýdlant nad Ostravicí. Krásu horských vrchů a kouzlo okolní nespoutané přírody budete mít na dosah z nově vybudovaného rekreačního areálu YDYKSEB. Ten kromě luxusního ubytování ve čtyřlůžkových apartmánech a dvojlůžkových pokojích nabízí možnost ustájení koní, lekce jízdy a vodění. Dětem spolu s profesionály umožňuje výpomoc a možnost se tak přiučit něčemu novému. V objektu jsou mimo jiné k zapůjčení kola a elektrokola, v zimě pak vybavení na skialpy. V blízkosti terasy restaurace se nachází certifikované dětské hřiště.

Na slezské straně Beskyd v Dolní Lomné se o vás příjemně postarají v Penzionu Rzehaczek, a to v překrásné dvoupodlažní roubence, postavené tradiční metodou využívanou beskydskými horaly. Ubytování vám nabídnou ve dvou čtyřlůžkových a čtyřech pětilůžkových rodinných apartmánech. O zábavu malých hostů se postarají na vybaveném dětském hřišti, jehož součástí je i multifunkční posilovací sestava, hřiště pro plážový volejbal nebo prostor pro pétanque. V okolí můžete s dětmi navštívit nějakou ze soukromých farem se zvířaty, které se v okolí nacházejí.

Další tipy na ubytování při vašich výletech po České republice najdete na webových stránkách www.penzion.cz.

Fotogalerie

Penzion.cz - Lesní hotel Rekovice
Penzion.cz - Lesní hotel Rekovice
Penzion.cz - Penzion U Čápa
Penzion.cz - Penzion U Čápa
Penzion.cz - Wellness hotel Horal
Penzion.cz - Wellness hotel Horal
Penzion.cz - Ydykseb
Penzion.cz - Ydykseb
Penzon.cz - Rzehaczek
Penzon.cz - Rzehaczek

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?
Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME